live

Одеський бізнесмен Ківан має намір укласти угоду з Павлом Дуровим заради перемоги на місцевих виборах

Аднан Ківан

Фото з відкритих джерел

Аднан Ківан шукає зустрічі з творцем додатку Telegram для використання платформи на користь Зе-команди

За інформацією ряду джерел, наближених до Офісу Президента, зараз відомство активно шукає виходи на творця месенджера Telegram Павла Дурова, який має безпосереднє відношення до соціальної мережі ВКонтакте. Причиною для цього є наближення передвиборчої кампанії з розрахунком на те, що телеграм-канали будуть грати на виборах ключову роль, в тому числі, в плані нейтралізації інформаційного тиску на президента Володимира Зеленського. Про це пише видання Comments.ua.

До процесу вже підключився власник Kadorr Group, одеський забудовник Аднан Ківан. В якості преференції від Зе-команди Ківан розраховує отримати серйозний вплив на місцевих виборах.

Вихід на Дурова буде забезпечувати давній соратник Ківана Тимур Нішніанідзе. Він, в свою чергу, є родичем Михайла Мірілашвілі, син якого був співзасновником соцмережі ВК разом з Дуровим, але згодом продав свою частку, як повідомляло видання Forbes, на славу Всевишнього.

Існує думка, що в кримінальних колах сам Мірілашвілі може бути відомий, як Міша Кутаїський або авторитет Миша Мірелі, який раніше емігрував до Ізраїлю.

Зустріч Нішніанідзе з Мірелі вже запланована і відбудеться найближчим часом в Ізраїлі. За підсумками цієї зустрічі Ківан повинен отримати прямий вихід на Павла Дурова і "передати" його Офісу Президента, тим самим забезпечивши собі вплив на майбутніх виборах.

Loading...