Очільник Мін'юсту має боротися з рейдерством, а не займатися "хайпом", – Розенко

Павло Розенко Скріншот відео

Конкретною діяльністю міністр Малюська не займається, заявив ексвіцепрем'єр

Міністр юстиції України Денис Малюська має боротися з рейдерством в країні, а не "хайпувати".

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Павло Розенко зауважив, що заяви міністра юстиції України Дениса Малюськи про продаж в’язниць, якими ніхто не користується, більше схожі на "хайп", яким займається чинна влада.

"Ви ж бачите, якщо слідкуєте за його сторінкою у Фейсбуці, то конкретною діяльністю він не займається, він себе фотографує у різних ситуаціях, у рожевих піджаках, у якихось синіх окулярах, під столом, на столі і так далі... На мою думку, міністр юстиції має думати про те, що відбувається сьогодні в Україні, зокрема, з рейдерством, бо два тижні поспіль декілька потужних українських підприємств дають пресконференції, що відбувається рейдерське захоплення їхнього бізнесу", – заявив Павло Розенко та нагадав, що чинна влада ще кілька місяців тому заявила про те, що рейдерство в Україні вже подолане.

Новини за темою: На день народження чиновника: Малюська презентував "подарункові сертифікати" в тюрми

"А виявляється, не покінчено, а міністр замість того, щоб займатися цим питанням, коли захоплюють бізнес в Україні, займається, вибачте, піаром і "хайпом", – сказав Павло Розенко.

Як повідомляли, Міністерство юстиції України виставить на продаж в'язниці, якими ніхто не користується, але на які йдуть гроші платників податків.

Як повідомлялося раніше, Малюська назвав ціни на платні камери у СІЗО Дніпра та Запоріжжя.

Також стало відомо, що Мін'юст хоче перенести СІЗО за межі міста, а ділянки під ними здавати інвесторам.

Loading...