Очільник Мінфіну боляче наступив на хвіст контрабандистам, – Дубінський

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Тому у парламенті намагалися збирати підписи за його відставку, сказав нардеп

Міністр фінансів України Сергій Марченко дуже боляче наступив на хвіст контрабандистам в Україні, тому у парламенті одна з груп, яку пов'язують з контрабандистами, збирала підписи за його відставку.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Парламентар, коментуючи імовірність відставки міністра фінансів України Сергія Марченка, зауважив, що при всіх своїх "мінусах" очільник Мінфіну має один "плюс".

"Судячи з усього, він дуже боляче наступив на хвіст так званим контрабандистам в Україні, бо одна з груп, яку пов'язують з контрабандистами, у парламенті минулого тижня активно збирала або намагалася збирати підписи за відставку міністра фінансів Марченка через те, що він позвільняв людей, які "кришували" контрабанду на митних постах. Тобто за це хоча б йому можна сказати "дякую", хоча зупинки цього процесу – нестримної контрабанди – я так і не побачив", – сказав Олександр Дубінський.

Новини за темою: Втрачаємо професіоналів: Міністр Марченко пояснив збільшення видатків на чиновників

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради України, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук заявив, що міністрів економіки та фінансів невдовзі можуть відправити у відставку.

Додамо, народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олексій Устенко заявляв, що перебування чинного міністра фінансів Сергія Марченка на посаді сьогодні – під великим питанням, оскільки є невдоволення його роботою.

Loading...