Обираємо мера, бо він гарний, хороший, смішний, а труби і крани вже якось самі по собі, – Бондаренко

Олена Бондаренко Фото - скріншот

Колишня народна депутатка дала поради, на що звертати увагу, обираючи мера

Під час місцевих виборів потрібно звертати увагу на те, чи буде кандидат на посаду міського голови вирішувати комунальні проблеми міста, а не на те, чи він гарний, хороший і смішний.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка попередніх скликань Олена Бондаренко.

Гостя студії під час обговорення інформації про те, що партія "Голос" вирішила висунути на посаду міського голови столиці шоумена Сергія Притулу, назвала, на які якості слід звертати увагу виборцям, обираючи керівника міста.

"Коли ви вибираєте мера, подумайте про такі речі, що саме ця людина буде відповідати за стан ваших труб, за якість води в ваших кранах, за те, який у вас дах, за те, яка школа у вашої дитини і в яку лікарню ви прийдете", – наголосила Олена Бондаренко.

Новини за темою: Потрібна команда, я волів би оточувати себе бюрократами у своїй сфері, - Притула про можливе мерство

Гостя студії, історик за освітою, розповіла, що у неандертальців не було розуміння причинно-наслідкових зв’язків.

"Ось щоб у нас не було, як у неандертальців, що ось мера ми вибрали, тому що він гарний, хороший, смішний, а труби і крани якось самі по собі. Ось ми вже бачимо на прикладі Черновецького і на прикладі Кличка, що місто живе само по собі. Воно страшенно незачесане. Ви поїдьте в будь-яке інше місто – Бердичів, Харків, Львів, Одесу. Ці міста відрізняються більшою чистотою, ніж наша столиця. Це ж ганьба", – заявила Олена Бондаренко.

Нагадаємо, політична партія "Голос" вирішила висунути на посаду мера Києва телеведучого Сергія Притулу. Офіційне представлення кандидата відбулось 11 серпня на з’їзді політсили.

До цього голова партії "Голос" Кіра Рудик зазначала, що в політичній силі обирають кандидата, який восени візьме участь у виборах міського голови Києва, серед трьох претендентів. Водночас інформацію про висування шоумена Сергія Притули на цей пост вона назвала "чутками".

Loading...