НЗФ погрожують ТКГ зривом обміну утримуваними, якщо Україна не виконає їхні умови, - Казанський

Незаконні збройні формування на Донбасі REUTERS

НЗФ в ультимативній формі вимагають від України, щоб Верховна Рада голосувала за потрібні їм закони

Переговори по Донбасу заблоковані незаконними збройними формуваннями, які продовжують в ультимативній формі вимагати від України, щоб Верховна Рада голосувала за потрібні їм закони. Про це повідомив представник Донецької області у Тристоронній контактній групі Денис Казанський у своєму Facebook.

"Минулого тижня шантажували порушенням режиму тиші і обстрілом наших позицій. Але ці погрози поки реалізувати не наважилися. Тепер же стали тиснути на іншу болючу точку - обмін утримуваними.

Представник так званої "ДНР" Ніконорова прямим текстом говорить, що обмін буде можливим тільки тоді, коли Україна виконає їхні вимоги. Тобто, на своїх утримуваних в українських тюрмах "ЛДНР" плювати. Про них взагалі ніхто не думає. Обмін утримуваними в ОРДЛО подають як якусь послугу Україні і вимагають від нас політичних кроків натомість. Причому, все це озвучується нарочито зухвало, так щоб спровокувати перепалку. На вчорашньому засіданні в хамській формі роздавали вказівки навіть представникам ОБСЄ, чого раніше на моїй пам'яті не траплялося. Тому засідання завершилося достроково", - заявив він.

Новини за темою: В ОРЛО відреагували на перегляд Києвом постанови про вибори на Донбасі, - ЗМІ

Нагадаємо, раніше в Офісі президента повідомляли, що Тристороння контактна група повинна була обговорити конкретні дати та сам обмін утримуваними за формулою "100 на 100".Loading...