Нинішній колапс в країні виник через бажання "наших хлопців" заробити ще у січні, – Ярославський

Денис Ярославський ZIK

Гончарук, Нефьодов, Милованов – ось це все називається абсолютна злочинна халатність

Те, що зараз відбувається в країні, нестача масок, цей колапс, це через те, що ще у січні захотіли заробити "наші хлопці".

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив екскерівник Голосіївського управління поліції Києва Денис Ярославський.

Денис Ярославський вважає, що колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та інші посадовці, які дозволили експорт медичних масок та іншої медпродукції напередодні епідемії коронавірусу, проігнорувавши лист РНБО, повинні понести кримінальну відповідальність.

Новини за темою: В київських лікарнях готують окремі палати для VIP-пацієнтів, – ЗМІ

"Я вважаю, що коли все це почало відбуватися, коли ми бачили цю картинку у Китаї, коли президент скликав РНБО, прийняли рішення, направили його на виконання, то такі хлопці як Гончарук, як Нефьодров, як Милованов, ось це все називається абсолютна злочинна халатність. Коли ми розуміли, що до нас прийде ця біда, але продовжували давати усім можливість на цьому заробляти, ось це було початком злочину. Я вважаю, що те, що зараз відбувається у країні, нестача масок, цей колапс, це через те, що ще у січні захотіли заробити "наші хлопці", – заявив Денис Ярославський.  

Він вважає, що зараз треба "підняти" всю митницю, залучити СБУ та притягнути усіх причетних до відповідальності.

Новини за темою: Правоохоронці мають провести жорстке розслідування: Ярославський про відпустку працівників НАН, які розробили тест на коронавірус

"Зрозуміло, що підприємцю ти нічого не пред’явиш, а от пред’явити Службі безпеки України, яка не відреагувала, пред’явити Нефьодову, Гончаруку те, що вони не відреагували на рішення РНБО і халатно поставилися до виконання обов’язків, за це треба нести відповідальність. Кримінальну! І я сподіваюся, що колись вони понесуть за це відповідальність. І президент повинен визнати, що "дебіли", яких він поставив, вони у цьому винні. А зараз ми все розгрібаємо. І якщо не прийняти закон про мародерство, цей безлад продовжуватиметься", – сказав Денис Ярославський.

Більше по темі експорту масок та медпродукції читайте у статті: За експорт масок Гончаруку загрожує від двох до п'яти років в'язниці

Як повідомляли, 25 березня в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня через поширення коронавірусної інфекції.

Також повідомляли, що станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

 

 

Loading...