Нинішній Кабмін представляє інтереси олігархів, - Бурміч

Анатолій Бурміч Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Народний депутат партії "Опозиційна платформа — За життя" Анатолій Бурміч охарактеризував нинішню українську владу як залежну від зовнішнього управління. Нардеп також заявив, що Державне управління тісно пов'язане з олігархами, які мають активи у Великій Британії.

"Що являє собою сьогодні Україна і чинна влада? Сьогодні президента оточують і опікують два олігархи Ахметов і Пінчук. Їх сім'ї і вони давно проживають в Лондоні, прибуток від бізнесу в Україні знаходиться в банках світової фінансової столиці, бізнес управляється випускниками Оксфордів і Гарвардів. Ці українські "патріоти" володіють половиною медіапростору України, є, як кажуть, щасливими володарями паспортів Великої Британії. Сьогоднішній Кабмін України очолює представник бізнесу Ахметова, а весь Кабмін це практично ставленики наших новоявлених англійських олігархів. Лояльні до Туманного Альбіону і у Верховній Раді велика частина "слуг народу", "Голос", "Батьківщина", та й як ми знаємо, діти експрезидента Порошенка теж гризуть граніт науки в Англії", - висловився Бурміч.

Він також згадав про можливість створення британських військових баз в Очакові. На його думку, Лондон робить все можливе, щоб посилити свій вплив в Україні.

"Чого ж тоді дивуватися, що наш, а може вже не наш, президент хоче будувати військову базу в Очакові. Відповідь проста — англійський бізнес англійських олігархів, антиукраїнський медіапростір, проанглійську владу повинні захищати англійські десантники. Велика Британія морська держава і щоб тримати колонії в узді їм потрібні виходи до моря, ось тому вони будуть все робити, щоб не допустити зміцнення дійсно патріотичних проукраїнських сил в Миколаївській і Одеській областях, що ми сьогодні і спостерігаємо", - написав політик.

На думку Бурміча, при поточній владі українцям не варто чекати зрушень щодо питань миру на Донбасі, економіки або зниження тарифів. Анатолій Бурміч додав, що у відставку проолігархічні режими теж йти не збираються.

"Я не думаю, що нам варто очікувати відставки проахметовського або пропінчуківського Кабміну, а майбутню коаліцію у Верховній Раді я вам приблизно намалював. Нам не варто очікувати зрушень щодо миру на Донбасі, якихось кроків з відродження економіки, зниження тарифів від цієї влади. Але це вони так планують і думають, що зловили Бога за бороду. Хочу всім нагадати, що є ще ми — патріотична, проукраїнська партія "Опозиційна платформа — За життя", є волелюбний народ України, нарешті ведмідь, втомлений від очікувань заблукалого в тумані їжачка, може рушити на його пошуки та, я впевнений, знайде і врятує свого друга", - підсумував депутат.