Новоутворень всередині "Слуги народу" не буде, а ось з іншими фракціями – цілком імовірно, – Дубінський

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Парламентар пояснив, навіщо це потрібно

Можливість новоутворень всередині "Слуги народу" не має сенсу, а ось утворення з іншими фракціями цілком можливе.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Народний депутат прокоментував імовірність зміни конфігурації у Верховній Раді та появи нових утворень у фракції "Слуга народу".

"Можливість новоутворення всередині "Слуги народу" - нема сенсу, а ось утворення з іншими фракціями цілком можливе. І це може відбуватися, тому що, знову ж таки, немає можливості самою "Слугою..." проголосувати за новий Кабмін. Немає можливості, а Кабмін очевидно потрібен, тому що коли у другому кварталі економіка падає майже на 12%, і ви розумієте, що буде в третьому, а потім в четвертому – це буде катастрофічне падіння. І перекласти і політичну, і економічну відповідальність, крім як на Кабмін, більше нема на кого", – зазначив Олександр Дубінський.

Новини за темою: Нардеп від монобільшості готовий піти з фракції, якщо у місцевих радах виникне коаліція "Слуги народу" з "ЄС"

Нагадаємо, народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний заявляв, що після падіння рейтингів і слабкого результату "Слуги народу" на місцевих виборах конфігурація у ВРУ зміниться – усередині фракції 50-70 народних депутатів від "Слуги народу" створять свою групу.

Як повідомляли, депутат Верховної Ради України VII скликання Олексій Кайда прогнозував, що на місцевих виборах "слуги народу" не "візьмуть" жодного обласного центру. Рейтинг цієї партії максимально просідає, оскільки за рік можна було багато що зробити, проте "слуги народу" такою можливістю не скористалися.

Loading...