Новообраний міністр культури Ткаченко розповів, чим буде займатися у першу чергу

Олександр Ткаченко Facebook/Олександр Ткаченко

Головним завданням він назвав забезпечення гідного фінансування сфери культури

Новопризначений міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що збирається провести аудит роботи міністерства.

Про це він сказав на брифінгу в парламенті, передає "Укрінформ".

"Вважаю, що виклики, які на сьогоднішній момент стоять перед сферами культури, креативними індустріями, надто великі, щоб за них не взятися. Першими кроками, які сподіваюся зробити найближчим часом, - це поновити достойне фінансування сфери культури, яке було секвестровано в бюджеті цього року, збільшити його, а також провести аудит роботи Мінкульту", - зазначив Ткаченко.

Новини за темою: Ткаченко перетворив Одеську кіностудію на кладовище, - звернення "Гільдії кінематографістів Одеси" до Зеленського

За його словами, також потрібно поновити управлінську вертикаль міністерства.

"В тому числі довести до кінця роботу щодо створення агентств, які фактично мають займатися управлінням культури, а міністерство має займатися політикою. Сподіваюся, що все буде добре", - додав він.

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 4 червня, Верховна Рада України обрала Олександра Ткаченка новим міністром культури та інформаційної політики.

Новини за темою: Ткаченко розповів, чи відмовиться він від участі в праймеріз на мери Києва, якщо стане міністром культури

Також президент Володимир Зеленський заявив, що новий міністр культури Олександр Ткаченко є досвідченою людиною і що вони працювали разом багато років.

Loading...