Нова влада використовує старі методи боротьби зі свободою слова, – Кацман про "112 Україна"

Політичний експерт та заслужений журналіст України Володимир Кацман Скріншот відео

Розслідування низки резонансних справ досі немає, наголосив експерт

Чинна влада використовує старі методи боротьби зі свободою слова і закриває рот журналістам.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт, коментуючи останні події навколо телеканалу "112 Україна", нагадав, що у першому півріччі було зафіксовано десятки випадків насильницьких дій проти журналістів, окрім того, не розслідуваними є низка резонансних справ.

Новини за темою: У ситуації з телеканалом "112 Україна" присутня політична складова, – голова НСЖУ

"У мене виникає питання – який стосунок має СБУ та Офіс генпрокурора до розслідування "майнових стосунків" всередині телевізійного приватного каналу? Поясніть мені, невже закінчилися всі справи із розслідування заяв Жванії, невже закінчилися справи щодо плівок Порошенка, точніше, Байдена і Деркача? Невже закінчилося розслідування інших якихось корупційних дій у нашій владі? У нас "Укроборонпром" закінчив рік з рекордними збитками, з боргами із зарплати. Усе? Усе у нас гаразд, усе нормально, що тепер взялися за 112-й канал?... Для цього і робиться, щоб заткнути рот журналістам", – заявив гість студії.

Новини за темою: СБУ вийшла за рамки законних повноважень і скоїла посадовий злочин: Кузьмін про спробу рейдерського захоплення телеканалу "112 Україна"

Володимир Кацман наголосив, що як тільки Захід побачить, що нова українська влада використовує старі методи в боротьбі зі свободою слова і затикає рот журналістам, їй "мало не здасться".

Як повідомляли, напередодні, 6 серпня, Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.