Новини » Політика Читать эту новость на русском

Нормандська зустріч та школа в умовах карантину: Рада викликає для звіту Резнікова та Шкарлета

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков Ліга.net

Олексій Резніков та Сергій Шкарлет прозвітують у п'ятницю, 18 серпня, під час Години запитань до уряду

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що віцепрем'єр-міністра - міністра з питань реінтеграції окупованих територій Олексія Резнікова та в. о. міністра освіти та науки Сергія Шкарлета нардепи заслухають у п'ятницю, 18 вересня у ході Години запитань до уряду. Про це він сказав під час засідання Погоджувальної ради, яке транслював телеканал ZIK.

"Я планую запросити представника в форматі нормандських перемовин, а саме віцепрем'єр-міністра Олексія Резнікова, щоб він доповів щодо того, як ми бачимо подальший рух в цьому напрямку", - заявив він.

Крім того, урядовці хочуть запитати в. о. міністра освіти та науки Сергія Шкарлета щодо заробітної плати вчителів та роботи шкіл в рамках карантину.

"Для того, щоб послухати, як він бачить питання щодо зміни оплати заробітної плати вчителям і забезпечення шкіл усіма необхідними умовами роботи під час режиму карантину. Ми бачимо, що школи починають закриватися, переходити на режим віддаленої роботи, наскільки ефективно працює віддалена система освіти, тому що лунають різні думки з цього приводу", - підкреслив Дмитро Разумков.

Також глава парламенту розповів, як буде виглядати порядок денний Години запитань до уряду.

"20 хвилин на виступ Резнікова, до 21 хвилини запитання депутатських фракцій та груп і 20 хвилин запитань до виконуючого обов'язки міністра освіти та науки", - поінформував спікер ВР.

Новини за темою: У 2021 році вчителям збільшать зарплату: Шкарлет розповів, наскільки

Нагадаємо, на цьому тижні порядок денний Верховної Ради містить подання проєктів законів про державний бюджет на 2021 рік, електронну роздрібну торгівлю лікарськими препаратами, а також державну підтримку культури та туризму.

Loading...