Німеччина відмовила Україні в екстрадиції екснардепа Онищенка

Олександр Онищенко. Фото: detector.media

Суд постановив, що в разі екстрадиції колишнього депутата "не будуть дотримані мінімальні стандарти міжнародного права щодо умов утримання у в'язниці"

Німецький суд відмовив Україні в екстрадиції екснардепа Олександра Онищенка, якого підозрюють в організації корупційних схем.

Про це повідомляє DW.

Зокрема, судді вирішили, що на даний час не можна встановити, що кримінальне переслідування Онищенка в Україні здійснюється з політичних мотивів.

Також суд вважає, що "існує значна ймовірність" того, що в разі екстрадиції Онищенка "не буде дотримано мінімальних стандартів міжнародного права щодо умов утримання у в'язниці", у тому числі й Європейської конвенції з прав людини.

У зв'язку з цим екстрадицію назвали "недопустимою".

Нагадаємо, екснардеп Онищенко та його фінансовий директор, завдали збитків ПАТ "Укргазвидобування" на суму 31 115 927 гривень.

Новини за темою: Сина Трампа пов'язали з Україною та скандальним олігархом Онищенком

Відомо, що вони отримували природний газ за заниженими цінами, а потім реалізовували його вже за ринковими цінами, легалізуючи отриманий дохід через компанії, які вважають підконтрольними екснардепу.

Згодом стало відомо, що Олександр Онищенко за рішенням німецького суду перебуватиме у в'язниці, очікуючи на рішення про екстрадицію.

Новини за темою: Тиск був серйозний, – Онищенко про вплив Байдена на Порошенка

13 травня САП заочно оголосила Онищенку обвинувальний акт у "газовій справі".

Loading...