Німченко: Рішення КСУ підтверджує, що постанова Ради про санкції щодо телеканалів "112 Україна" і NewsOne була політичним піаром

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Василь Німченко "Опозиційна платформа - За життя"

Рішення Конституційного суду закрити конституційне провадження за постановою Верховної Ради про санкції щодо телеканалів "112 Україна" і NewsOne де-факто свідчить про те, що постанова парламенту була політичним піаром і тиском на ЗМІ та їхніх власників.

Про це повідомив народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Василь Німченко в ефірі телеканалу NewsOne.

Так, коментуючи питання про закриття Конституційним судом України 2 липня 2020 року виробництва про спеціальні санкції щодо телеканалів "112 Україна" і NewsOne, нардеп зазначив, що за діями Ради не було ніякої нормативної сили.

"Дане рішення Верховної Ради не мало ніякої нормативної сили і навіть Конституційний суд відмовився розглядати це постанову, що говорить про нікчемність рішення ВРУ. Моя точка зору полягає в тому, що Конституційний суд повністю стає, на жаль, підконтрольним", - сказав Німченко.

Депутат додав, що незважаючи на закриття виробництва, на КСУ постійно чинять тиск.