Рабінович про зовнішнє управління Україною: Ніколи за всю історію світу не було такого, щоб так знущалися над країною

Вадим Рабінович. Фото: politeka.net

В уряду немає програми дій, зате є програма Міжнародного валютного фонду, де все в Україні буде керуватися Заходом. Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович, повідомляє NewsOne

"Я не можу якось інакше оцінити дії уряду і ту програму, яку вони написали, як напівбожевільна людина пише, що все буде добре. Головна теза - нам потрібно віддати 10 млрд, а для цього потрібно взяти 10 млрд. Катастрофа, яка насувається на країну, повинна бути видною всім. Вона звучить таким чином - меморандум з МВФ. Згадайте все, як було. Президент України приїжджає в зал Верховної Ради і каже: "Треба прийняти закон про землю. Закон про землю вирішить нашу проблему. Ми отримаємо 12 млрд. Так, це поганий закон, але ми повинні". І зал голосує. Продали нашу землю. Завдяки діям нашої партії цей закон не може вступити в дію, і вони не можуть продати землю. Але з 2024 року вони будуть продавати. Ніяких грошей немає. Нічого немає. Ніхто ні за що не відповідає", - зазначив нардеп.

Новини за темою: "Торгуються щодо продажу "рабів": Рабінович заявив, що уряд не буде створювати нові робочі місця

За його словами, сьогодні МВФ пропонує Україні новий меморандум.

"Основні пункти такі: підняти пенсійний вік, школи їм заважають, у нас дуже багато шкіл, недостатньо ми тупі, потрібно добивати нас, підняти тарифи, банки поставити під контроль західних структур, Україна вже не може розпоряджатися своїм Національним банком. Ніколи за всю історію світу не було такого, щоб так знущалися над країною. Тим не менш, його збираються підписати", - зазначив політик.

Рабінович наголосив, що у чинного уряду немає програми дій.

"Вони не можуть її написати. Але у МВФ програма є, впевненим кроком йдемо до катастрофи. Для чого вони це роблять? Чому все, що обіцяв Зеленський, повертається в точності до навпаки? Не знаю. Запитуйте у слуг народу. Те, що ми бачимо, це національна катастрофа. Всі політичні партії мають розпочати консультації про те, як рятувати Україну", - резюмував парламентарій.

Нагадаємо, нещодавно Вадим Рабінович заявляв, що після глобальної політичної афери у влади в Україні закріпилися абсолютно неможливі у минулому люди.