Качний: Ніхто не контролює роботу біолабораторій США в Україні – МОЗ та СБУ не мають доступу

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний

фото- з відкритих джерел

"У нашій країні немає жодної служби, яка могла б контролювати біологічну безпеку українського народу"

Ніхто в Україні не контролює роботу американських біологічних лабораторій – українське Міністерство охорони здоров’я та Служба безпеки України не мають до них доступу.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний.

Новини за темою: Американські біолабораторії в Україні: Ольга Голубовська розповіла, коли і навіщо їх створили

"У нашій країні немає жодної служби, яка могла б контролювати біологічну безпеку українського народу. У нас діють зараз на території України десяток, навіть більше, лабораторій, які відкриті США тут. Посольство Америки визнало роботу цих лабораторій. Є запит народного депутата Віктора Володимировича Медведчука та Рената Равелійовича Кузьміна, в якому вони вимагають у Зеленського і у Служби безпеки України доповісти українському народу і народним депутатам, чим займаються ці лабораторії. Їм посольство США дало відповідь – вони займаються штамами вірусів, і перераховуються через кому деякі ці штами. Так ось, ніхто не контролює роботу цих лабораторій, ніхто не контролює. Українське МОЗ, українська СБУ не має доступу до цих лабораторій. Тому говорити, що у нас є якась служба, яка повинна займатися цим... У нас багато чим повинні займатися", – заявив Олександр Качний.

Новини за темою: Вимагаємо негайно опечатати біолабораторії США в Україні, - "Опозиційна платформа - За життя"

Нагадаємо, раніше "Опозиційна платформа – За життя" висунула українській владі вимогу розкрити інформацію про функціонування в Україні американських військових біолабораторій, які здійснюють незаконну діяльність, що загрожує життю і здоров'ю українських громадян.

Як повідомляли, політична партія "Опозиційна платформа – За життя" ініціює кримінальне розслідування фактів незаконного функціонування в Україні американських військових бактеріологічних лабораторій.