Ніякої програми уряду немає: спочатку вони подали реферат, а потім розповідь у картинках, - Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

У чинного уряду немає програми дій: спочатку вони подали реферат, а потім - розповідь у картинках. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук під час спілкування з журналістами.

"Ви знаєте, я оцінюю це дуже негативно, хоча би тому, що ніякої програми уряду немає, я не знаю, про що вони говорять. Спочатку вони подали реферат, зараз вони подали розважальне оповідання в картинках. Ані цифр, ані напрямів, ані реальної стратегії щодо зупинення падіння української економіки там немає, тому говорити про те, що це програма уряду, а тим паче говорити про ступінь або можливість її підтримки, на сьогодні просто не доводиться", - зазначив він.

Як повідомлялося раніше, в "Опозиційній платформі – За життя" заявили, що "на початку квітня, через місяць після свого формування, Кабінет міністрів Дениса Шмигаля вніс у Верховну Раду України свою "програму діяльності". Всі короткострокові та довгострокові плани нового уряду, з допомогою яких вони готуються розвивати країну і покращувати життя українських громадян, вмістилися на 10 сторінках презентації. Уряд, склепаний на швидку руку з випадкових людей, просто не знайшов нічого кращого, ніж буквально копіювати тексти та ідеї часів режиму Порошенка. Ідеї, які вже були геть відкинуті трьома чвертями українських виборців на виборах".