Нідерланди подають проти Росії позов до ЄСПЛ через збиття літака MH17

В уряді країни вважають, що таким кроком вони підтримають численні позови родичів загиблих

MH17. Фото EPA-EFE

Кабінет міністрів Нідерландів вирішив подати державний позов проти Росії в Європейський суд з прав людини. Про це повідомила пресслужба уряду країни.

За словами відомства, позов стосується ролі Росії у збитті рейсу MH17 на Донбасі. В Кабміні заявили, що цим кроком вони підтримують якомога більше індивідуальних скарг родичів жертв катастрофи.

Зазначається, що Рада безпеки ООН уже поінформована про цей крок нідерландського уряду. У відомстві нагадали, що в 2018 році Нідерланди разом з Австралією вже поклали на Росію відповідальність за їхній внесок у збиття рейсу MH17. Уряд Нідерландів вважає важливим, щоб переговори з Росією як відповідальною за трагедію країною тривали.

Нагадаємо, нещодавно з'явилися додаткові докази збиття літака ракетою "Бука". У Нідерландах представили нові телефонні розмови Гіркіна, Харченка і Дубінського після збиття Boeing.

Новини за темою: Збиття МН17: У Нідерландах суд відмовив у запиті супутникових даних у НАТО

Суд у справі про збиття пасажирського літака Boeing 777 Малайзійських авіаліній рейсу МН17 розпочався 9 березня. Справу розглядають у Гаазькому окружному суді.

Літак було збито 17 липня 2014 року над непідконтрольним українському уряду Донбасом. На борту перебували 283 пасажири та 15 членів екіпажу - всі вони загинули.Loading...