Нічого не змінилося. СБУ знову прийшла з обшуками до тих, хто вижив після трагедії в Одесі 2 травня, - Портнов

Андрій Портнов Фото з відкритих джерел

Зазначається, що дозвіл на обшуки 29 квітня видав Приморський суд Одеси

Служба безпеки України за дозволом суду знову прийшла з обшуками до тих, хто залишився живим після трагедії в Одесі 2 травня. Про це 1 травня повідомив заслужений юрист України Андрій Портнов у Telegram-каналі

За словами правника, дозвіл на обшуки 29 квітня видав Приморський суд Одеси. 

"Завтра (2 травня - ред.) річниця масової страти людей в одеському Будинку профспілок. До цієї дати СБУ часів Порошенко п'ять років зазвичай отримувала санкції на обшуки у тих, хто залишився в живих. Якщо ви думаєте, що щось змінилося, то немає - СБУ отримала позавчора санкції Приморського суду Одеси і знову прийшла з обшуками", - зазначив Портнов. 

Зокрема, юрист наголосив на тому, що обшуки у тих самих осіб тривають вже шостий рік поспіль. 

"Не знаю, що можна знайти у них через шість років, але якщо п'ять років ми мали справу з ворогами і відморозками, то в цей раз - з підлими і ганебними зрадниками. Парубія призначте ще керівниками групи з розслідування цього масового вбивства, випадкові ви і напівдохлі правителі", - наголосив Андрій Портнов. 

Нагадаємо, напередодні народний депутат Віктор Медведчук заявив, що "Опозиційна платформа – За життя" вимагає від влади об'єктивного розслідування подій 2 травня в Одесі та покарання винних. 

Loading...