Невінчанний: Вимагаємо від правоохоронців вжити заходів і не допустити зриву реєстрації кандидата від ОПЗЖ в Миколаєві

Максим Невінчаний, член політради "Опозиційної платформи - За життя" Фото з відкритих джерел

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає від правоохоронних органів розібратися в ситуації зі спробою зриву реєстрації кандидата від ОПЗЖ до Миколаївської міськради і вжити відповідних заходів.

Про це заявила член політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Максим Невінчанний в ефірі телеканалу NEWSONE.

За його словами, в реєстрації намагаються відмовити з надуманих причин.

"З надуманих причин нам намагаються відмовити в реєстрації. Нібито у нас немає реєстрації в журналі, хоча вона є. Нібито у нас документи фальсифіковані, порушений гендер. Ми просимо, покажіть, будь ласка, наші документи з порушеннями", - відзначив Невінчанний.

Опозиційний політик заявив, що голова комісії намагається зірвати засідання.

"Вона не дає документи розглянути, в чому у нас проблеми, розповідає про заяву "з власних слів", з неправдивими даними. На засіданні присутній адвокат із зе-команди. Вказує голові комісії, що необхідно робити, як казати. Народний депутат від зе-команди Ігор Негулевський, який точно так же підказує, блимає там всім, що необхідно робити. Координує дії, керівник міського штабу зе-команди Віталій Кім", - говорить народний депутат.

"Я бачу в цьому повну керованість процесом міськвиборчкому. Це спроба зняти сильну команду ОПЗЖ з міської гонки, тому що наші сьогоднішні рейтинги просто розривають зе-команду і, природно, це їм не подобається, вони докладають максимум зусиль для того, щоб нашкодити і незаконно зняти ... Ми вимагаємо, щоб правоохоронці розібралися в цьому питанні, щоб вжили заходів і не допустили зрив реєстрації кандидата в депутати міської ради від "Опозиційної платформи - За життя", - підсумував Максим Невінчанний. 

Loading...