Новини » Політика Читать эту новость на русском

Невінчанний: Вимагаємо від правоохоронців не допустити зриву реєстрації кандидата від ОПЗЖ у Миколаєві

Член політради партії "Опозиційна платформа - За життя" і депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний Фото з відкритих джерел

Владислава Чайку зареєстрували кандидатом на посаду міського голови Миколаєва від політичної партії "Опозиційна платформа – За життя". За відповідне рішення всі 17 членів комісії проголосували одноголосно. Крім цього  політсила вимагає від правоохоронних органів розібратися в ситуації зі спроби зриву реєстрації кандидата від "Опозиційної платформи – За життя" в Миколаївську міськраду і вжити відповідних заходів.

Про це заявив член політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Максим Невінчанний в ефірі телеканалу ZIK.

Зокрема, нардеп зауважив, що голова комісії намагалася зірвати засідання. Крім цього наголосив, що на політичну силу чиниться постійний тиск.

"По надуманих причинах нам намагаються відмовити в реєстрації, нібито у нас немає реєстрації в журналі, хоча вона є, нібито у нас сфальсифіковані документи, порушений "гендер", ми просимо, покажіть, будь ласка, наші документи з порушеннями, голова комісії намагається зірвати засідання, вона не дає розглянути документи, в чому у нас проблеми, розповідає про заяву зі своїх слів, оперує неправдивими даними. На засіданні присутній адвокат  "Зе-команди", який вказує голові комісії, що необхідно робити та як говорити", – розповів Невінчанний.

Новини за темою: Невінчанний: ОПЗЖ не допустила беззаконня на місцевих виборах в Миколаєві

Заступник голови Миколаївської міської територіальної виборчої комісії Ірини Пономаренко також підтвердила, що голова комісії відмовляла у наданні документів іншим членам тервиборчкому.

"Перед початком нашого засідання, члени комісії попросили в черговий раз ознайомитися з документами, які подали члени партії, але голова так і не дозволила нікому подивитися. І коли почали виносити рішення про реєстрацію, виявилося, що відмовляють у реєстрації партії "Опозиційна платформа – За життя", – завила Пономаренко.

Новини за темою: Кандидат в мери Миколаєва від ОПЗЖ Владислав Чайка окреслив три головні завдання, які вирішить після перемоги на виборах

Нагадаємо, раніше представники Партії "Опозиційна платформа - За життя" вимагали від правоохоронних органів розібратися в ситуації зі спробою зриву реєстрації кандидата від ОПЗЖ в Миколаївську міськраду і вжити відповідних заходів.