Невінчанний: ОПЗЖ не допустила беззаконня на місцевих виборах в Миколаєві

Член політради партії "Опозиційна платформа - За життя" і депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний Фото з відкритих джерел

Партія ОПЗЖ не допустила беззаконня на місцевих виборах в Миколаєві, документи партії відправили на доопрацювання

Миколаївська територіальна виборча комісія відправила документи про реєстрацію кандидата від "Опозиційної платформи – За життя" на місцевих виборах до міськради на доопрацювання. Про це заявив член політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Максим Невінчанний в ефірі телеканалу Newsone.

"Завдяки журналістам, увазі громадськості, місцевим ЗМІ, поліції, нам вдалося припинити це безчинство. Сьогодні комісія проголосувала за те, щоб відправити документи на доопрацювання (реєстрації кандидата від ОПЗЖ в Миколаївську міськраду, - ред.). Я думаю, що це просто компромісне рішення, до якого вони прийшли для того, щоб вийти з цієї ситуації", - зазначив член політради партії ОПЗЖ.

Новини за темою: Невінчанний: Вимагаємо від правоохоронців вжити заходів і не допустити зриву реєстрації кандидата від ОПЗЖ в Миколаєві

Невінчанний заявив, що засідання комісії призначено на 17:00 28 вересня.

"Я впевнений, комісія прийме рішення про участь і реєстрацію "Опозиційної платформи - За життя" на виборах в Миколаївську міську раду... це компромісне рішення, щоб вийти з цієї конфліктної ситуації, яку намагалися вчинити проти Миколаївської команди партії. Але за такої підтримки ЗМІ, обурення городян це рішення про недопущення нас до виборчого процесу", - додав він.

Раніше представники Партії "Опозиційна платформа - За життя" вимагали від правоохоронних органів розібратися в ситуації зі спробою зриву реєстрації кандидата від ОПЗЖ в Миколаївську міськраду і вжити відповідних заходів.

Loading...