Непідконтрольні території: Названо кількість населення України

Колишній міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет 

Фото з відкритих джерел

Дубілет зазначив, що Держстат може лише приблизно оцінити кількість населення на окупованих територіях

Загальне населення України разом з непідконтрольними територіями становить близько 44 млн осіб. Про це сказав міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет в інтерв'ю "Громадському".

За його словами, кількість населення на території, яка контролюється українською владою була названа в рамках проєкту "Оцінка чисельності наявного населення України". 

"Це не свідчить про те, що ми забули про людей, які перебувають на окупованих територіях, але на жаль, у нас немає можливості порахувати тих людей, які там залишилися", - наголосив Дубілет.

Він зазначив, що за останні роки Державна служба статистики може лише приблизно оцінити кількість населення на окупованих територіях. 

"Я думаю, якщо порахувати людей, які залишилися на окупованих територіях, якщо взяти до загальної кількості всіх, то буде приблизно 44 мільйони, десь так", - резюмував міністр.

Нагадаємо, раніше у Держстаті повідомили, що у період із січня до листопада минулого року чисельність населення України зменшилася на 230,5 тис. осіб.Loading...