Немає впевненості у влади і бачення у ВРУ, – експерт заявив про неготовність України до нормандської зустрічі

Ростислав Балабан, кандидат політичних наук

Ростислав Балабан сумнівається в існуванні плану "Б"

Немає упевненості та потенції в української влади та бачення у парламенті, тож на зустріч у "нормандському форматі" нема з чим їхати.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

"Дивіться, немає впевненості в обличчі президента, немає потенції в уряді, немає бачення у парламенті, ну, а з чим їхати? Першу зустріч при Володимирі Зеленському технічно підготували… як обіцянку передвиборчу-виборчу. Зустріч відбулася, ну і що? Не буде 5 передвиборчих зустрічей, не буде. То який крок? У чому? Коли це виборча кампанія і є заява про те, що у нас є план "Б", немає цього плану. Ну, може відбутися зустріч. Те, що Росія підготується, це точно. У Росії буде 69 пунктів, які має виконати Україна. Україна приїде і буде розповідати, що у неї є план "Б", але ми його нікому не покажемо", – сказав Ростислав Балабан.

Новини за темою: Зустріч радників нормандського формату: Єрмак прибув до Німеччини з робочим візитом

Нагадаємо, віцепрем'єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков назвав умови і дату наступної зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки". За його словами, це може статися після виконання домовленостей попередньої зустрічі, яка відбулася в Парижі в грудні 2019 року, однак не виключив можливості її проведення в серпні.

Раніше в Росії заявили, що до нормандської зустрічі Україна повинна ухвалити десятки законів.

Loading...