Немає ніякої надії на те, що влада не зупинить продаж землі іноземцям і проведе референдум, – Рабінович

Вадим Рабінович 112.ua

"Сьогодні вони продають землю, а завтра найбільші підприємства"

"Слуги народу" вже прийняли рішення продати українську землю. Зараз немає ніякої надії, що вони проведуть референдум та не будуть продавати землю іноземцям.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

За словами Рабіновича, опозиційні депутати роблять все, що можуть, аби зупинити продаж землі.

"Ми затримали турборежим, ми зупинили продаж землі до нового року, але це нічого не виручає сьогодні. Сьогодні вони знову з твердою впевненістю, з протокольними обличчями і просто відхиляють все, що пропонується нашою партією. Я думаю, що вони збираються на ту сесійну неділю, яка буде, винести в зал і продати землю України. 44 людей з фракції "Опозиційної платформи – За життя" зробили все, що могли. Якщо ви нам не допоможете, 44 депутати не зупинять продаж землі. Ніякої надії, що вони зупинять продаж землі, жодної надії, що вони внесуть референдум, ніякої надії, що вони не будуть продавати землю іноземцям, не існує", – вважає Рабінович.

Як зауважив народний депутат, "Слуги народу" вже реально прийняли рішення продавати землю.

"Сьогодні вони продають землю, а завтра найбільші підприємства, встановлюючи собі шалені зарплати. Милованов сказав, що всі проблеми щодо продажів та угод будуть вирішуватися в міжнародних судах. А знаєте для чого це робиться, чому не українських? Коли їм дадуть під зад і вони втечуть за кордон, то ми залишимось не просто з розореною державою, а з договорами, які неможливо розірвати, тому, що вони на Заході будуть витягувати мільярди з України", – констатував Рабінович.

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

У п'ятницю, 3 січня, було опубліковано текст законопроєкту про ринок землі до другого читання.

До слова, "Опозиційна платформа – За життя" проти продажу землі, бо для цього немає волі більшості громадян. Про це сказав голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук.Loading...