Нефьодов просить поради в соцмережах: Ексголові митниці запропонували три нові держпосади

Екскерівник Державної митної служби Максим Нефьодов

Фото з відкритих джерел

Максима Нефьодова хочуть понизити на 3-4 ранги

Колишній глава української митниці Максим Нефьодов, який оскаржує своє звільнення в суді, може зайняти державну посаду рангом нижче. Про нову пропозицію він повідомив у своєму Facebook.

"Отримав від Національного агентства Держслужби (НАДС) три пропозиції вакантних посад, які вони мені мають дати перед тим як звільнити по статті 87-1... Як ви думаєте, варто погоджуватися? Пропонують пониження всього на 3-4 щаблі. Чи повертатися в бізнес?",- написав Нефьодов.

Зокрема, НАДС запропонувало ексголові митниці на вибір вакансії:

  • керівника управління Держказначейства;
  • заступника начальника відділу Агентства зони відчуження;
  • заступника голови управління Агентства енергоефективності.

"Для тих, хто не знає державної бюрократії, щаблі структури спрощено такі: керівник-заступник-департамент-управління-відділ-рядові співробітники", - пояснив Максим Нефьодов.

Новини за темою: Пишаюся тим, що довелося звільняти не тільки мене, а й всіх заступників, - Нефьодов про свою відставку

Нагадаємо, у квітні цього року під час засідання Кабінету Міністрів були звільнені керівники митної та фіскальної служб Максим Нефьодов та Сергій Верланов.

Згодом, ексголова Державної митниці Максим Нефьодов звернувся до Окружного адміністративного суду з проханням поновити його на посаді. Пізніше ОАСК призначив слухання у справі ексголови Митниці Максима Нефьодова до Кабінету Міністрів України щодо його позову.

Loading...