live

Нефьодов не керує митницею, його не слухають і не підпорядковуються, – Ігор Уманський

Ігор Уманський Фото з відкритих джерел

"Він упустив момент"

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов упустив момент щодо виконання поточних завдань, і нині він, по суті, не керує митницею.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK повідомив колишній міністр фінансів України Ігор Уманський.

"Щодо Нефьодова – не треба його демонізувати. Макс – він був, є таким романтиком. Він намагався створити світле майбутнє, якусь нову митницю, але він зовсім упустив момент поточної роботи на землі і виконання поточних завдань митниці. І в цьому його помилка, насправді. Він, по суті, не керує митницею. Ні обласні, ні регіональні, та жодна система його, на жаль, не слухає і йому не підпорядковується. Тому не треба Макса сильно демонізувати", –  заявив Ігор Уманський.

Новини за темою: Дубінський: У Нефьодова немає жодної політичної долі

Нагадаємо, 30 березня під час позачергового засідання Верховна Рада звільнила міністра охорони здоров'я Іллю Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського.

Як повідомляли раніше, НАБУ на вимогу Вищого антикорупційного суду відкрило справу про можливу корупцію голови Державної митної служби Максима Нефьодова.

Loading...