Не виключено, що конфлікт між Венедіктовою та САП розростатиметься, – Влащенко

Журналістка та телеведуча Наташа Влащенко

ZIK

У підсумку це може призвести до відставки очільників цих відомств, каже Наташа Влащенко

Не виключено, що конфлікт між генеральним прокурором України Іриною Венедіктовою та керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким розростатиметься, а це може призвести до відставки очільників САП, НАБУ і Офісу генпрокурора.

Про це у програмі "Інсайди тижня з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила журналістка, телеведуча Наташа Влащенко.

Наташа Влащенко зауважила, що цього тижні генеральний прокурор Ірина Венедіктова ввійшла у "суворий клінч" із керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким. Ірина Венедіктова заявила, що САП не може впоратися зі своїми обов’язками, та звинуватила антикорупційний орган у саботажі, своєю чергою, Назар Холодницький не забарився із відповіддю щодо того, що САП – незалежний орган і не потрібно їх вчити.

Новини за темою: В Офісі генпрокурора розпочали підготовку до обрання нового голови САП, - ЗМІ

"Нічого хорошого в цьому немає, і не виключено, що цей конфлікт буде розростатися, в майбутньому призведе до відставки як керівників антикорупційних структур САП і НАБУ, так і самої Венедиктової", – зазначила Наташа Влащенко.

Новини за темою: Програма "Інсайди тижня з Влащенко!" – повне відео

Як повідомляли, 27 травня генеральний прокурор Ірина Венедіктова звернулась до колег із Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та запропонувала їм показати результати роботи за п'ять років, а також навести приклади "яскравих судових вироків корупціонерам".

Спеціалізована антикорупційна прокуратура закликала генерального прокурора Ірину Венедіктову не бути частиною політичного процесу перепідпорядкування САП та не чинити тиск на прокурорів.Loading...