live

"Не потрібно боятися": Кива вимагає кадрових змін у Кабміні та Офісі генпрокурора

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Кадрові зміни повинні відбутися і в правоохоронному секторі, і в уряді, каже нардеп

Кадрові зміни повинні відбутися і в правоохоронному секторі, і в Кабінеті міністрів України, оскільки кадрові ротації – це нині єдина можливість, щоб врятувати країну.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Парламентар, коментуючи діяльність Кабміну та правоохоронних органів в Україні, зауважив, що кадрові ротації – це зараз єдина можливість, щоб врятувати країну. Кадрові зміни повинні відбутися і в правоохоронному секторі, і в Кабінеті міністрів. Ілля Кива нагадав, що відбулася зміна голови Офісу президента України Андрія Богдана. Парламентар закликав керівника держави не зупинятися, оскільки пан Богдан розставив своїх людей на різні посади, зокрема і генерального прокурора Руслана Рябошапку.

Новини за темою: Генпрокурор Рябошапка може піти у відставку в лютому, - Луценко

"Не потрібно боятися здійснювати кадрову політику, не потрібно боятися знімати з посад аферистів, які лише знищують правоохоронну систему, в тому числі. Адже ось це з пафосом розказане – реструктуризація, зміна прокуратури – це лише була зміна назв, у прямому сенсі цього слова. Тому що ні до чого хорошого це не призвело. Я як член Комітету з правоохоронної діяльності був присутній на звіті генерального прокурора Рябошапки щодо його роботи в прокуратурі. І що ж ми побачили? Мені здається, що Рябошапка, Гончарук – вони в одному західному університеті навчалися, тому що одні й ті ж "криві", – заявив Ілля Кива.

Як повідомляли, колишній генеральний прокурор України, народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін заявив, що генпрокурор Руслан Рябошапка, як би він не намагався зняти із себе відповідальність, буде персонально відповідати за справи Майдану.

Читайте також: "Маруся Звіробій в залі суду побажала смерті генпрокурору Рябошапці".

Loading...