"Не підвищуйте на мене голос і не тикайте пальцем": Разумков вступив у перепалку з депутатами "Євросолідарності"

Верховна Рада

Фото з відкритих джерел

Перепалка була викликана законопроєктом про право для дітей Донбасу вступати до вишів України без ЗНО

У Верховній Раді України сталася перепалка між спікером парламенту Дмитром Разумковим і депутатами від "Європейської солідарності" щодо закону про право для дітей Донбасу вступати до вишів України без ЗНО. Про це повідомляє PavlovskyNEWS.

Так, в ході розгляду законопроєкту виникла ініціатива з боку "Слуг народу" прийняти закон у цілому, а не відправляти його на друге читання, оскільки інакше абітурієнти не встигнуть пройти вступну кампанію. 

В "ЄС" порахували закон недосконалим і навіть планували блокувати трибуну, внаслідок чого між спікером Разумковим і депутатом "Євросолідарності" Княжицьким зав'язалася полеміка, в ході якої голова ВР сказав, що "не потрібно підвищувати на мене голос і тикати пальцем", при цьому він почав говорити російською мовою.

Однак, "Європейська солідарність" все ж пішла на поступки і закон був прийнятий в цілому. Документ підтримали 310 народних депутатів.

Новини за темою: З 2021 року ДПА з математики у форматі ЗНО стане обов'язковою, - МОН

Нагадаємо, в Україні за епідеміологічної ситуації планують знизити поріг здачі зовнішнього незалежного оцінювання, рішення про поріг буде прийнято до того, як учасники отримають результати.Loading...