Не можу згадати: Фокін прокоментував заяву онуки про його знайомство з чинним главою ОП

Перший прем'єр-міністр України, заступник голови української делегації у ТКГ Вітольд Фокін Гордон

Фокін заявив, що до запрошення у ТКГ зустрічався з Андрієм Єрмаком лише один раз

Перший прем'єр-міністр України, заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін заявив, що не пам'ятає, коли саме його онучка, співачка Маша Фокіна, познайомила його з главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком. Про це він сказав у коментарі виданню "Гордон".

"Це було так давно, що я не пам'ятаю цього знайомства. Це було кілька років тому. Вона (Маша Фокіна, - ред.) досить часто приїжджає до мене зі своїми друзями. Зазвичай це симпатичні цікаві люди. Не можу пригадати, коли саме вона приїжджала з цим паном (Андрієм Єрмаком, - ред.). Можливо, це було рік тому, можливо, більше. У мене не відклалося це в пам'яті. Це було задовго до запрошення у ТКГ. Один раз із ним перетнувся і більше не зустрічався, не говорив телефоном до того часу, поки він не запросив мене для розмови в Офіс президента", – розповів Вітольд Фокін.

Він також додав, що його онука має право висловлювати свою думку з того чи іншого приводу.

"Я ні з ким про свою онучку бажання говорити не маю. Вона повнолітня людина. Абсолютно самостійна. У неї своя думка, вона має право її висловлювати коли завгодно і де завгодно", – підкреслив заступник голови української делегації у ТКГ.

Новини за темою: У нормальних країнах за таке виганяють: Соцмережі розкритикували заяву онуки Фокіна щодо його призначення у ТКГ

Нагадаємо, 18 серпня 2020 року президент України Володимир Зеленський увів до складу української делегації для участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі першого прем'єр-міністра України (1990-1992 роки) 87-річного Вітольда Фокіна.

Днями, під час інтерв'ю відомій програмі про зірок, онука Вітольда Фокіна Марія заявила, що познайомила дідуся з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком та причетна до його рішення увійти до складу ТКГ у Мінську.

Loading...