Рабінович: Влада питає, чи потрібно легалізувати наркотики. Навіщо? Ви вже і так під ними знаходитеся!

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Нардеп розкритикував ініціативу щодо легалізації медичного канабісу

Народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович, коментуючи ініціативу щодо всенародного опитування українців із 5 запитаннями від президента України Володимира Зеленського, розкритикував запитання щодо легалізації медичного канабісу.

Про це парламентар заявив під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради, який транслював телеканал ZIK.

"Вони питають, чи потрібно легалізувати наркотики. Навіщо? Ви вже і так під ними знаходитеся! Тому що не можна творити те, що ви творите, не в наркотичному дурмані. Це просто неможливо", – заявив парламентар.

Вадим Рабінович нагадав про заяви представників влади щодо відмови замовляти російську вакцину від коронавірусу.

"Урочисто оголошують, що зустрівся міністр охорони здоров'я з послом США, і тепер ми закуповувати російську вакцину не будемо. Ну, дайте нам американську. Ні, нам не можна. Жодної не буде, просто ви там не купуйте. Цукерки можна, нафту можна, а для здоров'я людей, яких нема чим лікувати, вакцину не можна. І ви ставите питання – чи треба наркотики узаконювати. Припиніть хоча б їх приймати короткий проміжок часу, щоб можна було нормально оцінити ситуацію в країні!" – наголосив парламентар.

Новини за темою: Під час пандемії і кризи нема про що думати, як про легалізацію канабісу? – Поярков

Нагадаємо, 25 жовтня, у день місцевих виборів, українцям поставлять п’ять запитань у межах всенародного опитування від президента України Володимира Зеленського.

Як повідомляли, на загальнонаціональне опитування винесли питання про легалізацію медичного канабісу через його необхідність при лікуванні онкохворих та військовослужбовців.