Не можна призначати на посаду міністра людину, яка має конфлікт інтересів, – Журавський про Ткаченка

Скріншот ZIK

Віталій Журавський пояснив, чому виступає категорично проти, щоб на державну службу брали бізнесмена

Ніколи не можна призначати на посаду міністра людину, яка має конфлікт інтересів. 

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський.

Гість студії, коментуючи кадрові зміни в Кабінеті міністрів України, зауважив, що кандидат на пост керівника уряду мав би представити парламентарям програму дій, народні депутати повинні були її розглянути, і під цю програму мали б набирати міністрів. Проте цього не було зроблено, констатував Віталій Журавський, тому, каже він, Кабмін досі неукомплектований і там відбуваються дивні речі.

"Наприклад, ніколи не можна призначати на посаду міністра людину, яка має конфлікт інтересів. Узяти цього ж Ткаченка… Дуже дивна ситуація. Він має ще з однією людиною, називали прізвище Вавриша, 50% акцій Одеської кіностудії. 50% іще має Міністерство культури, і він позивається проти Міністерства культури. Тобто він одночасно є позивач і відповідач, якщо він стане міністром", – зауважив гість ток-шоу.

Новини за темою: Ткаченко перетворив Одеську кіностудію на кладовище, - звернення "Гільдії кінематографістів Одеси" до Зеленського

Віталій Журавський зауважив, що пана Ткаченка у сфері культури та мистецтва ніхто не знає, окрім того, він ніколи не перебував на державній посаді.

"Я, наприклад, категорично проти, коли на державну службу беруть бізнесмена. У що це перетворюється: перетворюється міністерство у холдингову компанію, і він починає керувати міністерством як холдинговою компанією", – заявив Віталій Журавський.

Нагадаємо, у фракції "Слуга народу" заявили, що готові призначити народного депутата та колишнього генерального директора телеканалу "1+1" Олександра Ткаченка міністром культури.

Раніше народний депутат Олександр Ткаченко підтвердив, що буде брати участь у праймеріз "Слуги народу" на вибори мера столиці.

Хоча до того у "Слузі народу" зазначали, що не мають наміру висувати Миколу Тищенка чи Олександра Ткаченка на посаду мера Києва, однак це буде "сильний кандидат".

Loading...