Не можна проводити сесію Одеської облради без однієї з політичних сил, визнаної переможцем на виборах, – Скорик

Микола Скорик Фото з відкритих джерел

Депутатів не реєструє ТВК

Не можна проводити сесію Одеської обласної ради без однієї з політичних сил – партії "За майбутнє", яка визнана одним з переможців на виборах до облради.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Микола Скорик.

Парламентар прокоментував події в Одесі, де, нагадаємо, представники партії "Опозиційна платформа – За життя" та партії "За майбутнє" блокували відкриття сесії Одеської облради через саботаж ТВК.

"Відбувається союз, насамперед, Зеленського і Порошенка для подальшого зміцнення влади Труханова і його групи в місті Одесі та Одеській області. Позиція нашої політичної сили з цього приводу, ось з чим пов'язані всі сьогоднішні події в Одеській обласній раді: ми вважаємо, що не можна проводити сесію без однієї з політичних сил, яка визнана однією з переможниць до Одеської обласної ради. Це партія "За майбутнє", яку просто в тупу не реєструє обласна комісія, виконуючи вказівки "слуг народу", а голова комісії – від "Слуги народу". І партія, "Довіряй ділам", яка є основою з ними в коаліції, придумуючи найнеймовірніші речі, незаконні... Ось сьогодні канал "Одеса-лайф" показував, як ми виловлювали в одному з кабінетів обласної ради голову, який там, як заєць, сховався, і таким чином зривав кворум засідання обласної територіальної виборчої комісії. І так відбувається, починаючи з 11 години дня, коли була призначена сесія", – зазначив Микола Скорик.

Новини за темою: Плачкова: "Слуги народу" намагаються силовим методом захопити владу в Одеській облраді

Парламентар додав, що з цього приводу кілька разів розмовляли й з очільником Одеської ОДА Сергієм Гриневецьким, який є депутатом від партії "Довіряй ділам", щоб врегулювати це питання і дати можливість партії "За майбутнє" брати участь у сесії та голосувати. Проте, каже Микола Скорик, влада іде на те, щоб переламувати ситуацію через коліно.

Читайте також: "Опозиційна платформа – За життя": Порошенко і Зеленський об'єднуються в міськраді Одеси".