Не лише NASA: У Держкосмосі заявили про обговорення космічної співпраці з десятками країн

Фото з відкритих джерел

Питання співпраці обговорювали з Бразилією, Кенією та низкою інших країн

Україна шукає можливості співпраці в космічній галузі не лише з американським NASA, а й з іншими країнами світу. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на Державне космічне агентство України.

Зазначається, що наразі американське космічне агентство NASA є важливим українським партнером, однак розглядаються й кілька десятків інших країн. Зокрема, цьогоріч переговори про можливу космічну співпрацю відбувалися з Бразилією, Німеччиною, Мексикою, Швейцарією, Португалією, Литвою, Туреччиною, Азербайджаном, Нігерією, Кенією, Єгиптом, Індією та Китаєм.

Також відомо, що космічну співпрацю обговорювали з представниками ГУАМ (Організація за демократію та економічний розвиток, у складі якої перебувають Грузія, Азербайджан Україна й Молдова, – ред.) та Європейського космічного агентства.

Новини за темою: Україна може допомогти NASA з освоєнням Місяця, але є проблема

Нагадаємо, нещодавно Україна стала дев'ятою країною, яка приєдналася до програми "Артеміда" Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA). Відповідна програма регулює міжнародне співробітництво у дослідженні Місяця, Марса, комет і астероїдів.

Loading...