Не через форум: Бужанський розповів, у чому суть справи, в якій фігурує В'ятрович

Максим Бужанський Фото - скріншот

"Справу порушили з приводу можливого розкрадання коштів"

Справу, в якій фігурує Володимир В’ятрович, порушили через імовірне розкрадання коштів на банкеті на форумі з приводу Голодомору.

На цьому в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення акцентував народний депутат України (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський.

Парламентар пояснив, з якого приводу порушена справа, в якій фігурує колишній директор Інституту національної пам'яті і чинний народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович.

"Він цинічно бреше, спекулюючи Голодомором. Мені неприємно це чути. Для мене трагедія Голодомору – це не порожній звук. Річ у тім, що він намагається це подати, як те, що справу порушили через форум, присвячений 85 річниці Голодомору. Ні, справу порушили зовсім не з приводу форуму, присвяченого Голодомору. Справу порушили з приводу можливого розкрадання коштів на банкеті на форумі з приводу Голодомору.

До речі, там було дуже цікаве меню. На мою думку, це абсолютно цинічно, коли мова йде про Голодомор, включати в меню тістечка "профітролі з заварним кремом", тістечко "мільфей під шоколадом", "куряча грудинка, запечена з ананасом, на шпажці", "брускети з ананасом і сиром фета", "Млинці з червоною ікрою, вершковим сиром"...

На мою думку, вже за цей список, чесно кажучи, можна руку не подавати людині. Але річ не в цьому. Це абсолютно банальне господарське питання. Громадяни, які до мене як до народного депутата звернулися з цими документами, вважають, що були вкрадені гроші на завищенні ціни цього банкету, що гостей було набагато менше, а коштувало це все набагато менше, ніж ці пів мільйона. І попросили ініціювати запит в ДБР. Я його ініціював, це було ще в листопаді. Зараз у слідчого дійшли руки", – зазначив Максим Бужанський.

Новини за темою: За 7 місяців ніхто не сів у в'язницю за крадіжку з бюджету і на допити не ходить, – Бужанський

Нардеп зазначив, що його теж викликали до ДБР, проте з огляду на карантин зараз він не може прибути туди, а ось після завершення карантину обіцяє прибути і дати свідчення.

Як повідомляли, народного депутата України від фракції "Європейська солідарність" Володимира В'ятровича викликають на допит у Державне бюро розслідувань як свідка.

Напередодні Державне бюро розслідувань запропонувало взяти колишню народну депутатку Тетяну Чорновол під цілодобовий домашній арешт.Loading...