live

НАЗК перевіряє інформацію щодо невнесення Зеленським до своєї декларації витрат на поїздку в Оман

Президент їздив до Оману на початку 2020 року

Олексій Гончаренко. Фото УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало перевірку з приводу невнесення президентом України Володимиром Зеленським до своєї декларації витрат на поїздку в Оман у січні 2020 року. Про це повідомив у Facebook народний депутат від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко з посиланням на відповідь НАЗК.

"Національне агентство на підставі пункту 1 частини першої статті 12 закону України "Про запобігання корупції" скерувало запити до відповідних органів із метою витребування документів, необхідних для проведення контролю своєчасності надання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані президентом України Зеленським В.О.", - йдеться у відповіді.

Як зазначається, після обробки запитаних документів Нацагентством, "за наявності підстав буде вжито заходів, передбачених законом України "Про запобігання корупції".

Відповідь НАЗК, надіслана Олексію Гончаренку Фейсбук Олексія Гончаренка

У самому ж дописі Гончаренко написав: "НАЗК розпочало перевірку, чому Зеленський не вніс до декларації витрати на поїздку в Оман. Раніше Богдан (колишній глава Офісу президента Андрій, - ред.) повідомив, що ця поїздка була неофіційною і не являла собою державний візит. Але в декларації президента на його майновому стані відпустка жодним чином не відобразилась. Що ж очікуватимемо новин".

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Зеленський 2 січня після новорічного відпочинку в президентській резиденції "Синьогора" в Карпатах повернувся до Києва, після чого без розголосу вирушив з сім'єю до Оману, де оселився в п'ятизірковому готелі на березі Оманської затоки неподалік столиці країни Маската.

У той же день Офіс президента України повідомив, що Зеленський перебуває в Омані, куди він відбув разом із родиною рейсовим літаком власним коштом.

Згодом з'явилася інформація, що Зеленський в Омані зустрівся з виконавчим президентом Державного генерального резервного фонду Султанату Оман Абдулсаламом аль-Муршиді та обговорив із ним активізацію інвестиційної співпраці.

Loading...