Навколо скасування пленарних засідань ВРУ через COVID-19 є певні маніпуляції, – Одарченко

Катерина Одарченко, політичний консультант. Фото businesswoman.org.ua

Політична консультантка каже, що жодних доказів, що обранці інфікувалися у стінах парламенту, немає

Навколо скасування пленарних засідань Верховної Ради через COVID-19 є певні маніпуляції: немає жодних доказів, що народні депутати інфікувалися коронавірусом саме у стінах парламенту.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявила політична консультантка Катерина Одарченко.

Політична консультантка каже, що напередодні місцевих виборів кандидати мають проводити зустрічі, дотримуючись карантинних обмежень, щоб не обрати кота у мішку.

"Якщо дотримуватися всіх карантинних норм, немає жодного критерію, що депутати заразилися саме у Верховній Раді, а не перебуваючи у кафе, припустимо, чи у своїх особистих справах. З іншого боку, якщо депутати відповідально ставляться до зустрічей, ще не в таку дощову погоду, а ще у відносно теплу, можуть організовувати зустрічі з виборцями на місцях і у дворах, то краще, щоб вони це робили. Інакше знову через картинку і діджитал можна обрати кота у мішку, а ми це вже проходили, на жаль, два рази, і я не певна, що з такими некваліфікованими кадрами країна далі зможе витримати ще й недолугу місцеву політику. Тому краще, аби з дотриманням карантинних норм кандидати у депутати продовжували конструктивний діалог з виборцями", – зазначила Катерина Одарченко.

Новини за темою: Коронавірус блокує відчуття болю, - дослідження

Політична консультантка продовжила: "А з приводу засідань комітетів онлайн, давайте будемо відвертими, комітети і так мають, не дивлячись на монобільшість, досить низьку законодавчу активність. Більшість законів, які проводилися, це закони лобістського характеру - гральний бізнес, ринок землі. І жодної розмови, скажімо, про покращення освіти".

Нагадаємо, Верховна Рада України скасувала всі свої пленарні засідання до 20 жовтня через велику кількість хворих на коронавірус народних депутатів. 

Як повідомляли, за останню добу в Україні зафіксовано 4027 нових випадків коронавірусної інфекції.

Також нагадаємо, що лідер партії "Європейська солідарність" та п’ятий президент України Петро Порошенко захворів на COVID-19. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Loading...