Навіть сьогодні був конфлікт: У "Слузі народу" заявили про відсутність об’єднання з "Європейською солідарністю"

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук

NewsOne

У "Слуги народу" немає спільного інтересу з "Європейською солідарністю"

Між партіями "Слуга народу" та "Європейська солідарність" немає ніякого об’єднання.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук. 

Народний депутат зауважив: між партіями "Слуга народу" та "Європейська солідарність" немає ніякого об’єднання, є державницька позиція. За словами Камельчука, у Раді між цими фракція є дискусія.

Новини за темою: Монобільшість перестала бути більшістю і шукає союзників серед учорашніх опонентів, – Молчанов

"Чомусь журналісти чи опозиційні фракції акцентуються тільки на фракції ЄС. Але і інші, і вони самі часто долучалися до багатьох голосувань у тих питаннях, де не треба піднімати політичний прапор своїх політичних інтересів. Для мене це проста ситуація. Але немає ніякого об’єднання, спільного інтересу, навпаки, я знаю, що навіть зараз був деякий конфлікт на цій нараді з фракціями, зокрема, з "Європейською солідарністю". Вони дещо по-іншому бачили цю ситуацію", – сказав Юрій Камельчук.

Новини за темою: Медведчук: У парламенті фактично перестала існувати монобільшість, у "Слуги народу" немає голосів на ухвалення рішень

На даний момент, додав нардеп, конфлікт нібито "залагоджений".

Як повідомляли, народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський пообіцяв зробити запит на коаліційну угоду фракцій "СН", "Європейська солідарність" і "Голос", якщо до порядку денного парламенту внесуть законопроєкт нардепа від "ЄС" Володимира Ар'єва про зміни до регламенту.

Як повідомлялося раніше, нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський заявив, що депутати від "Європейської солідарності" проголосували за закон про відкриття ринку землі, бо їм обіцяли, що заступник міністра фінансів Світлана Воробей залишиться на своїй посаді, отримуючи доступ до фінансових потоківLoading...