"Навіщо держава витрачала свої гроші": Зеленський обговорив з ректорами "кадровий голод"

Володимир Зеленський на нараді з ректорами Вищих навчальних закладів Фото: Офіс президента

У зустрічі взяли участь ректори 25 Вищих навчальних закладів

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з керівниками провідних закладів вищої освіти країни, аби обговорити питання "кадрового голоду". Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

"Якщо ми нічого не будемо вирішувати саме з вами, то кадровий голод у країні так і залишиться. Цю проблему держава має вирішувати спільно з вищою освітою.

Навіщо ви витрачали свій досвід, навіщо держава витрачала свої гроші, якщо ми потім не можемо залучити цих дійсно талановитих студентів?" – сказав Зеленський.

Також президент нагадав, що в Україні навчається понад мільйон студентів,  істотна частина з яких не хоче залишатися на Батьківщині. А з тих, хто залишається, багато хто не працює за здобутою спеціальністю.

У зустрічі взяли участь ректори 25 Вищих навчальних закладів, а також заступник керівника ОП Юрій Костюк та голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Новини за темою: Кадрів, які хотіли б іти і щось робити, є багато, – Продан про "кадровий голод"

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський під час пресконференції заявив про "кадровий голод" в Україні, тому йому важко знайти гарних спеціалістів, щоби заповнити склад Кабінету міністрів.

Президент України Володимир Зеленський також сказав, що не один раз пропонував місце очільника Міністерства освіти та науки голові Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергію Бабаку.

Loading...