Національна ідея – основа для будівництва держави, але влада цим не займається, бо не розуміє елементарних речей, – Кузьмін

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Якою є мета та ідея керівництва держави, про це українцям ніхто не говорить

Національна ідея – це основа і опора, на якій українці будуватимуть будівлю своєї держави, проте чинна влада цим питанням не займається, і нікому не відомо, куди керівництво країни веде її.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

"Пошуком національної ідеї і української мрії повинні займатися ті, кого народ обрав керівниками країни. Це завдання президента, це завдання Верховної Ради, монобільшості або пропрезидентської політичної сили. Це завдання уряду. Це їхній прямий обов'язок. Ми повинні знати, куди керівництво країни веде її – нас з вами. Ми перебуваємо на шляху до чого? Нас ведуть куди? Яка мета у цих людей, яку вони бачать перспективу і куди вони ведуть всю країну з її населенням? Ми ж цього не знаємо, нам же ніхто про це не говорить. Яка у них мета? Яка у них ідея? Яка ідея нації або яка ідея українців? Яка мрія в українців взагалі? Хтось нас про це запитав? Ні. Можливо, вони самі знають цей секрет і ведуть нас до цього щастя. Ні, вони цим не займаються – ні президент, ні парламент, ні уряд. Таке відчуття, що вони не розуміють елементарних речей, але ж це основа, базис, це та опора, на якій ми будемо будувати будівлю нашої держави", – наголосив парламентар.

Новини за темою: Землянський: Розвиток будь-якої держави без національної ідеї неможливий

Додамо, влада не здатна створити національну ідею, тому таку ідею має бути створено й підтримано всіма громадянами України, таку думку під час круглого столу "Українська Національна ідея. Цілі та засоби" висловив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ренат Кузьмін.

Парламентар також нагадав про можливість долучитися до створення національної ідеї через соціальні майданчики Facebook і Telegram.