Нацбанк звільнив Холода з посади заступника голови НБУ

Сергій Холод Фото з відкритих джерел

Холод обіймав цю посаду 2 роки

Національний банк України звільнив Сергія Холода з посади заступника голови НБУ. Про це повідомив голова Ради НБУ Богдан Данилишин у Facebook.

"Рада НБУ на своєму засіданні сьогодні, 31 липня 2020 року, звільнила Холода Сергія Володимировича з посади заступника голови Національного банку України за власним бажанням. Від імені Ради НБУ дякую Сергію Холоду за роботу в НБУ", - написав Данилишин.

Зазначимо, Холод розпочав роботу на посаді заступника голови НБУ з 23 липня 2018 року. Він опікувався розвитком і регулюванням діяльності платіжних та розрахункових систем, управлінням системою готівкового обігу і реалізацією внутрішньої трансформації Національного банку.

Новини за темою: Ніяких затримок не буде, - Шевченко про транші МВФ та Світового банку

Нагадаємо, раніше голова Національного банку Кирило Шевченко провів першу зустріч із представниками Міжнародного валютного фонду і пообіцяв, що НБУ виконає всі зобов'язання, взяті в рамках меморандуму.

На зустрічі були присутні голова місії МВФ в Україні Іванна Владкова Голлар, постійний представник МВФ Йоста Люнгман і заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован.Loading...