Наступного року гральний бізнес має принести в бюджет п'ять мільярдів гривень, - Зеленський

Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Також президент розповів про процес масштабної приватизації

Президент України Володимир Зеленський заявив, що гральний бізнес, який отримає ліцензії, повинен наступного року принести в бюджет країни 5 млрд гривень. Про це глава держави розповів під час послання до Верховної Ради, яке транслював телеканал ZIK.  

"По всій країні закриті тисячі підпільних казино. Ухвалено закон про легалізацію грального бізнесу. Те, що роками існувало в тіні, вже наступного року, з першими ліцензіями, має принести в бюджет п'ять мільярдів гривень", - розповів Зеленський.

Окрім цього, він зауважив, що по країні було припинено роботу майже тисячі нелегальних заправок. Це також вплинуло на те, що офіційні мережі АЗС знизили ціни на бензин.

Новини за темою: Зеленський до парламентарів: Світ не має забути про Крим

Зеленський також розповів про ліквідацію монополії "Укрспирту" і те, що минулого тижня вже приватизували перший спиртовий завод. За словами президента, цей процес слід продовжувати, оскільки у перспективі він має збільшити надходження в казну майже у вісім разів.

Також Зеленський наголосив, що в Україні розпочали масштабну приватизацію, і йдеться не про стратегічні об'єкти, а про сотні неефективних підприємств з корупцією та боргами, які "вчора приносили державі збитки, а вже сьогодні - мільярди".

Водночас глава держави звернув увагу, що готель "Дніпро" у Києві та ще низка об'єктів стали першим в історії майном, що перебувало в користуванні президента України і було передане на приватизацію.

Новини за темою: Безвізу України з Євросоюзом нічого не загрожує, - Зеленський під час виступу в ВРУ

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський наголосив, що у 2021 році уряд не скорочуватиме фінансування армії.Loading...