"Наші скоординовані дії були правильними": Зеленський відзначив успіхи влади у боротьбі з COVID-19

Володимир Зеленський Офіс президента

Другий день поспіль в Україні кількість людей, що одужали перевищує кількість нових хворих

Вже другий день поспіль кількість українців, які одужали від COVID-19, значно перевищує кількість тих, хто захворів, а отже влада вибрала правильний курс. Про це під час наради з представниками уряду повідомив президент України Володимир Зеленський, передає пресслужба ОП.

"Хоч цифри поширення COVID-19 залишають бажати кращого, ми дійшли до моменту, коли одужує більше людей, ніж заражається. Це видно й по звітах кожної зі служб. Це означає, що наші скоординовані дії були правильними, й українці дослухалися до рекомендацій влади. Нам треба, як і раніше, рухатися відповідно до ситуації", – сказав Зеленський.

Своєю чергою голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що від початку перевірок на відповідність карантинним нормам закладів було складено майже 18 тис. адмінпротоколів на 6,6 млн гривень.

Новини за темою: Динаміка розповсюдження хвороби невтішна: Кличко не виключає повернення до суворих обмежень

Нагадаємо, станом на ранок 11 липня в Україні 52 843 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1 372 - померли, а 25 661 пацієнт одужав. За минулу добу коронавірусну хворобу підтвердили у 800 пацієнтів.Loading...