Наше завдання – відновити промисловий потенціал Донбасу, – Королевська

Наталія Королевська

Народна депутатка наголосила на важливості відновлення вугільної промисловості регіону

Сьогодні одним із завдань є відновлення промислового потенціалу Донбасу, а також лежить велика відповідальність за виправлення помилок попередньої і чинної влади.

Про це під час робочої поїздки у Донецьку область заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Народна депутатка наголосила, що сьогодні місцеві вибори – це не лише обрання місцевих депутатів та голів міст і сіл, а й вибір між миром та війною.

"А також перед нами лежить ще одна велика відповідальність – виправити помилки як режиму Порошенка, так і сьогоднішньої влади Зеленського. Тому що нам обіцяли скасувати медичну реформу, але побачили, що її почали виконувати ще з випереджаючими темпами вже сьогодні за "слуг народу". Нам обіцяли дати право вчити дітей тією мовою, якою ми хочемо вчити, своєю рідною мовою, але замість цього нам сьогодні вводять "мовних інспекторів", вводять штрафи і далі продовжують реалізувати закон "Про мову", вони називають. Це не закон, дійсно, про українську мову, це закон проти російської мови", – наголосила народна депутатка.

Новини за темою: Не можете вирішити проблеми, пишіть заяву про відставку: Королевська у Слов’янську закликала уряд не закривати машинобудівний завод

Наталія Королевська продовжила: "Тому сьогодні у нас є шанс тут, у місцевих радах, вирішувати і як вчити дітей; у нас сьогодні є шанс в місцевих радах вирішувати, як називати вулиці; як проводити режими, як вони називають, "декомунізації", а у нас це називається просто – "перейменування і перевішування табличок". Тому що, на жаль, "декомунізувати", перейменувавши вулиці, розуму багато не потрібно. А сьогодні наше завдання – відновити ті виробництва, які були побудовані ще нашими батьками і нашими дідами, відновити вугільну промисловість, відновити промисловий потенціал Донбасу".

Нагадаємо, якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, то до нового складу українського парламенту пройшли б чотири партії: "Слуга народу" (Арахамія Д., Корнієнко О., Стефанчук Р.) – 25,9%, "Опозиційна платформа – За життя" (Бойко Ю., Медведчук В., Рабінович В.) – 22,0%, "Європейська солідарність" (Порошенко П., Парубій А., Геращенко І.) – 14,2% і ВО "Батьківщина" (Тимошенко Ю., Тарута С., Наливайченко В.) – 9,5%. Про це йдеться в опитуванні громадської думки, проведеного 20-29 вересня 2020 року центром "Соціальний моніторинг".