"Наш край" висуває Семиноженка на Харківщині

Володимир Семиноженко Фото з відкритих джерел

Віцепрем’єр-міністр України (1999, 2001–2002, 2010 рр.), Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України (2011–2014 рр.) Володимир Семиноженко йде на вибори у Харківській області разом з партією "Наш край". Про це повідомили на з'їзді партії, що пройшов у Києві 3 вересня.

Володимир Семиноженко очолить список "Нашого краю" на виборах у Харківській області.

Володимир Семиноженко Фото з відкритих джерел

"Сьогодні нас з вами привела одна мета. Ми всі хочемо покращення. Покращення в кожному місті, кожному селищі, всій Україні. Відродити ту Україну, яка завжди була лідером і в космосі, і в ядерній енергетиці, і в багатьох напрямках науки, медицини і так далі. І у нас збігаються думки - треба поступово це робити, і ми обов'язково це зробимо, якщо починаючи з місцевих органів влади, включаючи державні, будуть люди, які щиро працюють на загальну справу, на справу своїх трудових колективів, на справу своїх регіонів. Не на власну кон’юнктуру з однією метою, а саме на загальнонаціональні наші цінності і особливості інтересів кожної області України", – зазначив Семиноженко.

Семиноженко подякував керівництву партії "Наш край" за можливість очолити харківський список партії та підкреслив, що саме Харків є одним з наукових центрів України.

"Cаме завдяки науці, промисловості і вищій освіті, взагалі освіті Україна може себе впевнено почувати, коли ми говоримо про майбутнє нашої держави", – сказав Семиноженко.

Як повідомлялося раніше, на Сумщині "Наш край" веде на вибори народний депутат, член Політради партії Андрій Деркач. У Дніпрі разом із партією йде мер міста у 2000-2014 рр. Іван Куліченко, в Одесі – Євген Червоненко, а у Києві – Сергій Шахов.

Loading...