Нас просто "кинули", – Бужанський про співпрацю з МВФ

Максим Бужанський

"МВФ на ходу передумав"

Законопроєкт про банківську діяльність просто вб'є українську банківську систему і підірве судову систему нашої держави.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Макс Бужанський.

Парламентар, коментуючи розгляд на позачерговому засіданні Верховної Ради України 13 травня законопроєкту про банківську діяльність, наголосив, що цей проєкт закону є антиконституційним та таким, що знищить банківську систему в нашій країні.

"Цей закон просто вб'є нашу банківську систему і підірве нашу систему судову, тому що не може бути двох правил: одне правило – для одних, а друге правило - для НБУ. Такого не буває", – заявив парламентар.

Макс Бужанський продовжив: "Але вийшло дуже смішно: за кілька днів до голосування за цей закон, з'ясувалося, що МВФ на ходу передумав, у них настрій зіпсувався і вони поміняли нам кредитну програму... Вони нас відверто "кинули". Спочатку виставили дві умови – земля і банки, а потім "кинули", навіть не чекаючи виконання другої умови. Тут би задуматися, принаймні".

Новини за темою: Макс Бужанський у програмі "HARD з Влащенко. Підсумки дня", – повне відео

Нагадаємо, 30 квітня Верховна Рада ухвалила спецпроцедуру, згідно з якою значно спрощується розгляд "антиколомойського" законопроєкту у другому читанні з його 16 тис. правок. 

Кожна фракція/позафракційний депутат повинні були подати свої невраховані поправки, на яких вони наполягають, протягом двох днів. Далі комітет мав ще два дні для зведення нової таблиці. Після цього законопроєкт став готовий до розгляду в сесійній залі парламенту.

Ухвалення законопроєкту у другому читанні планується на позачерговому засіданні парламенту 13 травня.

Додамо, Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики затвердив скорочену таблицю до законопроєкту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" (№2571-д).

Loading...