Народний депутат Ренат Кузьмін ініціює громадську дискусію про національну ідею України

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Народний депутат України Ренат Кузьмін ініціює громадську дискусію з приводу національної ідеї України. Про це він повідомив на пресконференції сьогодні, 22 червня.

"Якщо Україна за роки незалежності з країни, яка за своїми економічними показниками була тотожна Франції, перетворилася в найбіднішу країну Європи, яка економічно поступається багатьом країнам Латинської Америки і Африки, то, можливо, вона обрала хибний шлях? І, можливо, цей шлях не український, а нав'язаний ззовні?" - ставить питання політик.

На його переконання, до української національної ідеї приєдналося багато зовнішніх сил, що завдало шкоди і пересічним українським громадянам, і країні в цілому.

"Ніхто не може знати краще за нас, як нам жити, тому ми повинні самі створити нову національну ідею і перезавантажити державу в інтересах народу, до чого закликаю приєднуватися всіх бажаючих", - закликає Ренат Кузьмін.

Політик зазначає, що залучення до цієї роботи вимагає не тільки таланту, розуму, досвіду, але і великої сміливості, адже зовнішні сили, що впливають на Україну, так просто своїх позицій не здадуть. Ініціатор відкритий для ідей щодо того, якою має бути майданчик для комунікацій, щоб з усіма небайдужими творити нові українські реалії. Ренат Кузьмін пропонує почати писати всім, хто готовий творити майбутнє країни, йому особисто в соцмережі Фейсбук (www.facebook.com/RRKuzmin) і Телеграмі (t.me/RRKuzmin).