Нардепи заслухають голову НБУ для парламентського контролю, - Корнієнко

Олександр Корнієнко

УНІАН

Щодо кадрових моментів пропозицій не надходило

Доповідь голови Національного банку України на позачерговому засіданні Верховної Ради - це парламентський контроль, не йдеться про кадрові питання. Про це повідомив перший заступник глави фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко, передає "Інтерфакс-Україна".

“Що стосується кадрових моментів - такі пропозиції ще не надходили. Це такі робочі процеси - здійснення парламентського контролю”, - сказав Корнієнко.

За його словами, йдеться про розмову з керівництвом Національного банку в контексті економічної ситуації, яка складається в даний час в Україні.

“Народні депутати хочуть почути, як діяв Національний банк, коли починався цей коронавірусний ефект для економіки, і звичайно, послухати плани Національного банку, як він збирається далі проводити свою політику, тому що нас чекає вихід з цієї економічної кризи, з карантину”, - зазначив нардеп.

Корнієнко запевнив, що ніхто не збирається впливати на політику незалежного регулятора.

Новини за темою: НБУ може переглянути прогнози щодо падіння ВВП у 2020 році, - Смолій

Нагадаємо, наступне позачергове засідання Верховної Ради відбудеться 13 травня. Спікер парламенту Дмитро Разумков вже офіційно скликав нардепів.

На цьому засідання окрім “антиколомойського” законопроєкту заслухають доповідь голови Національного банку України Якова Смолія.

Loading...