Нардепи від "Голосу" повинні скласти повноваження вслід за Вакарчуком, – Мусій

Олег Мусій Скріншот відео

Інакше вони будуть безвідповідальними маніпуляторами, каже гість ток-шоу

Депутати із фракції "Голос" без Святослава Вакарчука набрали б піввідсотка, тому вони зобов'язані скласти мандат.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив міністр охорони здоров'я України з 27 лютого до 1 жовтня 2014 року, народний депутат України VIII скликання Олег Мусій.

Гість студії зауважив, що парламентарі із фракції "Голос" без Святослава Вакарчука набрали б під час виборів до Верховної Ради мізерну кількість голосів.

"Це насправді гніздо Сороса, яке проводить транснаціональну антиукраїнську політику, і всі люди там без Вакарчука набрали би піввідсотка, ну, може, один відсоток насправді. Саме тому вони зобов'язані всі скласти мандат. Якщо вони не складуть за своїм патроном мандат, вони будуть такими ж безвідповідальними маніпуляторами", – заявив Олег Мусій.

Новини за темою: Чекайте від Вакарчука нового хіта: Політолог Солонтай про рішення співака покинути парламент

Нагадаємо, минулого тижня народний депутат від "Голосу" Святослав Вакарчук заявив, що вже вдруге збирається скласти мандат народного депутата. 

Проте 18 червня народні депутати у Верховній Раді не проголосували за припинення повноважень народного депутата від фракції "Голос".

Святослав Вакарчук пояснив, що після того, як Верховна Рада не підтримала його заяву про припинення повноважень народного депутата, доведеться застосувати формальну процедуру, що передбачена законом.

Додамо, на місце Святослава Вакарчука, який складає свій депутатський мандат, прийде Аліна Свідерська, яка була кандидатом №19 у виборчому списку у народні депутати від партії "Голос".

Loading...