live

Нардепка від "Слуги народу" розповіла, за що отримувала 45 тисяч гривень на місяць від Мінекономіки

Телеканал ZIK

Роксолана Підласа зазначила, що у неї було дуже конкретне завдання в Мінекономіки – реформування комунікацій міністерства

Заступник голови Комітету з питань економічного розвитку, народний депутат України від фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа розповіла, що у 2018-му році вона надавала консультаційні послуги Міністерству економічного розвитку, за які отримувала виплату у розмірі 45 тисяч гривень щомісяця.

Про це вона сказала  ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

Загалом народна депутатка, як зазначено у її декларації, отримала від Міністерства економічного розвитку 540 456 гривень.

"Але це виплата за консультацію, це не є зарплата, тому що я не була співробітником, офіційно оформленим", – сказала народна депутатка і додала, що щомісяця отримувала від Міністерства економіки 45 тисяч гривень.

Новини за темою: Голова фракції "Слуга народу" розповів, як опинився на "Битві екстрасенсів"

За її словами, 45 тисяч гривень на місяць – це нормальна винагорода для спеціаліста з комунікацій на ринку.

Також Роксолана Підласа зазначила, що у неї було дуже конкретне завдання в Мінекономіки – реформування комунікацій міністерства.

Новини за темою: "Слуга народу" хоче запустити власний інтернет-канал

"Завдання реформи було у тому, щоб побудувати таку систему комунікацій, в якій будь-який чиновник знає, що він повинен не відписку написати, а пояснити, що зробив його відділ, що зробило його міністерство, надавати інформацію журналістам", – пояснила гостя програми й зазначила, що одне із завдань, яке їй вдалося виконати в Мінекономіки – побудувати команду комунікації.  

Нагадаємо, раніше Роксолана Підласа заявила, що не знає, що партія "Слуга народу", членом якої вона є, будує в культурній сфері.

Loading...